ClikIt (clikit.org) - Strona znikła z sieci ...po angielsku.

Najnowsze uwagi (12-09-2014) Strona jakiś czas temu znikła z sieci.

Najnowsze uwagi (04-07-2014): Według działu Payment Proofs wypłaty ruszyły i strona płaci, ale osobiście nie polecam programu. Ich siostrzana strona Clikz4Freakz znikła z sieci 22 czerwca (nie rozliczyła się z użytkownikami), więc istnieje prawdopodobieństwo, że tutaj będzie podobnie.

Najnowsze uwagi (13-06-2014). Pogram, ma problemy z systemem PayPal, czas realizacji wypłat wydłuża się, dlatego opis programu przeniosłem do działu "Pod znakiem zapytania"

Zobacz wypłacalne obecnie programy + aktualne dowody wypłat <<--

ClikIt (clikit.org) - Strona znikła z sieci ...po angielsku.ClikIt - to program reklamowo - zarobkowy typu Bux / PTC - płatne oglądanie reklam, klikanie w reklamy. Właścicielem jest Bogdan Kirilov Olyushkov. Strona działa od grudnia 2013 roku. Pierwszą wypłatę można zlecić po uzbieraniu minimum 4 $, a drugą już od 2$ - na konto PayPal, Payza, Perfect Money lub EgoPay.
 • Właściciel strony: Bogdan Kirilov Olyushkov.
 • Data uruchomienia strony: Grudzień 2013
 • Ilość użytkowników: 26131 (stan z 6 marca 2014).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): ClikIt to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Podczas rejestracji pamiętaj, żeby podać prawdziwe imię i nazwisko.
 • Skrypt strony:  PTC Evolution


Zarabianie w Clikit


Ilość reklam dziennie:28 +/-
Wartość:0,005$ - 0,0005$  
Klik poleconego:40%
Limit poleconych:DR 200 (bezpośrednich), RR 100 (wypożyczonych).
Minimum do wypłaty:4 $
Metody wypłat:PayPal, Payza,  Perfect Money lub EgoPay.
Czas oczekiwania na wypłatę:4 dni
Dzienny zarobek:

$0.05+ (z płatnych reklam). Dodatkowe formy zarobku: Zarobki z poleconych, płatne zapisy, Clix Grid.
 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce "Earn Money" - "View Advertisements" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 1. View Advertisements - to sekcja płatnych klików (podstawowa forma zarobku w programie). Należy kliknąć reklamę i odczekać określony czas (ilość sekund zależy od wartości reklamy). Następnie, żeby zaliczyło należy kliknąć odwrócony obrazek
 2. Paid To Signup Offers - to sekcje z płatnymi zapisami. 
 3. ClikGridto sekcja klików konkursowych. Codziennie otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 2$ (nagrody od 0,01$ do 2$). Wystarczy kliknąć dowolne miejsce na obrazku i odczekać 10 sekund od załadowania się reklamy. Jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do naszych zarobków.
Oprócz gotówki, za obejrzaną reklamę dostajemy również punkty. 3000 punktów -  to równowartość 1 $ (do wykorzystania w Purchase balance - czyli fundusze na reklamę, wypożyczenie poleconych, wymianę poleconych itp.).


Wypłata

 • Wypłata odbywają się za pomocą systemu PayPal, Payza, Perfect Money lub EgoPay. Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu 4 $ (w zakładce "Account" -  "Withdraw" po lewej stronie.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni.


Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 • ClikIt to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. 
 • Stopniowane minimum wypłaty (pierwsza 4$, a druga już od 2$).
 • Strona posiada forum: http://www.clikit.org/forum.php
Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko, warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników) Poleconych można również odpłatnie wynająć (Zakładka "Account" - Rent Referrals. Pozyskiwanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto ich zbierać, żeby zwiększyć zarobki.


Rejestracja w programie

Żeby zarejestrować się w programie, kliknij link: Rejestracja w ClikIt.org Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "Register" lub "Create Account", następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

Formularz rejestracyjny wypełniamy według wzoru przedstawionego na obrazku: 
 (kliknij obrazki, aby je powiększyć)


Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy odebrać maila i kliknąć link aktywacyjny.
Po rejestracji można już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.  
Regulamin programu ClikIt: http://www.clikit.org/index.php?view=terms


Zarabianie na czytaniu maili <<--

Najlepszy obecnie program PTC - płaci systematycznie od 2007 roku <<--

0 komentarze

Reklama