Strategia jak zarobić i się nie narobić w programach PTC

Zarabianie przez internet
Płatne oglądanie reklam, kliknij w obrazek i zobacz
 dwa ciekawe, wypłacalne programy PTC

Jak zarobić w programach PTC i się nie narobić ?

Większość początkujących miłośników zarabiania na stronach PTC popełnia ten sam błąd - zapisują się do zbyt wielu programów PTC jednocześnie. 

Po pewnym czasie stwierdzają, że nakład pracy i poświęconego czasu na obsługę tych wszystkich stron przewyższa oczekiwany zysk.  Dlatego zamiast zapisywać się do kilkunastu programów jednocześnie, lepiej zainwestuj w 1-3 sprawdzone i wypłacalne programy. Zainwestuj, czyli rozszerz uczestnictwo standardowe (bezpłatne) do oferty Premium, oraz skorzystaj z płatnej oferty wypożyczania poleconych (jeśli dany program taką ofertą dysponuje). Możesz też inwestować w promowanie, w płatną reklamę swojego unikalnego linku polecającego (czyli reflinku służącego do pozyskiwania poleconych), lub w reklamę własnego opisu programu, w którym umieszczony jest reflink. Dla wprawnego użytkownika obsługa 3 stron PTC, to kwestia zaledwie 15 minut dziennie. Inwestycja oczywiście zwiększa zyski w programie.

Podsumowując: Lepiej skup się na kilku programach + inwestycja, zamiast na kilkunastu bez inwestycji.


W które strony PTC inwestować?

Nie jest to łatwy wybór, ponieważ tak naprawdę sensownych stron PTC / Bux, w których da się coś zarobić na inwestycji jest tak naprawdę niewiele. Przede wszystkim interesuj się tematem, zaglądaj na fora internetowe związane z tematyką PTC, czytaj opinie, pytaj innych użytkowników, śledź działy z dowodami wypłat.
Oczywiście przy inwestowaniu w strony PTC pamiętaj o istniejącym ryzyku. Nawet strony, które płacą systematycznie od wielu lat, potrafią czasami zniknąć lub przestać płacić. Inwestycje w konto Premium, poleconych, zwykle nie przekraczają kwoty kilkudziesięciu dolarów, ale i taka strata nie jest miła.

Podsumowując: Inwestuj, ale z głową - pamiętaj też, że inwestowanie w bux'y to inwestycja sporego ryzyka. Nie inwestuj nigdy więcej, niż możesz stracić. Przed jakąkolwiek inwestycją sprawdź w Internecie opinie o danym programie



Jeden z dowodów wypłaty:

Scarlet-Clicks - dowód wypłaty - zarabianie przez internet
Scarlet-Clicks - płaci bezproblemowo od 2009 roku, kliknij w obrazek wyżej i przeczytaj więcej


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.blogspot.com

4 komentarze

Reklama