GladBux - program NIE płaci, SCAM (?)

GladBux - program NIE płaci, SCAM (?)
Najnowsze uwagi (22-04-2014) GladBux od dłuższego czasu ma kłopoty z wypłacalnością. W dziale Proof of Payments pojawiają się od czasu do czasu jakieś niewielkie, szczątkowe wypłaty, ale to wszystko nie zaspokaja bieżących potrzeb.

Najnowsze uwagi (18-01-2014)
Uwaga, na chwilę obecną program GladBux ma kłopoty z wypłacalnością. Proszę powstrzymać się z zapisem do tego bux'a oraz z wszelkimi inwestycjami.

GladBux - to kolejny, nowy Bux na skrypcie PTCEvolution. Program rekomendowany jest między innymi przez admina PTCSolution. Wypłaty realizowane są przez system PayPal, Payza. Bux płaci, w sieci można znaleźć dowody wypłat. Osobiście tez wypłacałem już z tego programu (dwa razy). Jednak jest to strona bardzo "świeża", więc należy zachować ostrożność przy inwestowaniu w konta premium, reklamę, itp. Członkostwo w programie jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować
 • Właściciel strony: Glad Media
 • Data uruchomienia strony: Listopad 2013
 • Ilość użytkowników: 15156 (stan z 3 grudnia 2013).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): GladBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Oficjalna strona: www.gladbux.com
 • Skrypt strony: PTCEvolution


  Zarabianie w GladBux

  Ilość reklam dziennie:7 +/-
  Wartość:0.01 $ - 0.001 $  za klik
  Klik poleconego:50%
  Limit poleconych:Max. DR: 100  Max. RR: 250
  Minimum do wypłaty:2$ pierwsza
  Metody wypłat:PayPal, Payza
  Czas oczekiwania na wypłatę Instant (błyskawicznie)
  Dzienny zarobek:$0.043+ (z płatnych reklam). dodatkowe formy zarobku: ClixGrid, wygrane do 2$, zarobki z poleconych, Micro Jobs, GladGrid

  • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
  1. Browse - to sekcja płatnych klików (podstawowa forma zarobku w programie). Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie żeby zaliczyło należy kliknąć w odwrócony obrazek
  2. Micro jobs - to sekcje z płatnymi zapisami, zadaniami, itp.
  3. Glad Grid to sekcja klików konkursowych. Codziennie otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 2$ .Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku, jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do salda zarobków. 


  Wypłata

  • Wypłata odbywają się za pomocą systemu PayPal. oraz Payza (Alert Pay) Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu $2 (w zakładce "Account" -  "Withdraw" (2$ pierwsza wypłata. Przy każdej następnej minimum wzrasta o 2$, aż do osiągnięcia progu 10$).
  • Czas oczekiwania na wypłatę: do 5 dni

  Ocena programu i inne uwagi

  Plusy Minusy
  • GladBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. 
  • Program płaci, dowody wypłat można znaleźć w Internecie.
  • Strona posiada forum: http://www.gladbux.com/forum.php
  • GladBux od dłuższego czasu ma kłopoty z wypłacalnością. W dziale Proof of Payments pojawiają się od czasu do czasu jakieś niewielkie, szczątkowe wypłaty, ale to wszystko nie zaspokaja bieżących potrzeb.
  • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale warto ich zbierać żeby zwiększyć zarobki.


  Rejestracja w programie

  Żeby zarejestrować się w programie kliknij na link : Rejestracja w programie. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.
  Po wejściu na stronę kliknij w napis "Register", następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny.


  Po rejestracji można już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.  
  Regulamin programu GladBux: http://www.gladbux.com/index.php?view=terms

  Najnowsze uwagi (22-04-2014)

  GladBux od dłuższego czasu ma kłopoty z wypłacalnością. W dziale Proof of Payments pojawiają się od czasu do czasu jakieś niewielkie, szczątkowe wypłaty, ale to wszystko nie zaspokaja bieżących potrzeb.

  Zobacz najlepsze programy zarobkowe + aktualne dowody
  wypłat <<--

  5 komentarze

  Reklama