eRmail - 1 203 274 użytkowników, a gdzie dowody wypłat? SCAM ?

Czy strona eRmail.pl płaci?
Uważaj - strona eRmail nie płaci, posiada bardzo dużo
negatywnych opinii
Aktualny status programu (2016-10-07): NIE PŁACI, dział na blogu: "Nie polecam - SCAM"

Czy strona eRmail.pl płaci? 

Niestety nie płaci. Nigdy nie byłem uczestnikiem tego programu, ale z wielu pojawiających się w Internecie komentarzy (na forach poruszających tematykę zarabiania przez internet i w wielu innych miejscach) jasno wynika, że eRmail nie płaci i prawdopodobnie nigdy nikomu nie wypłacił. 

Program jest ewenementem wśród programów Paid to Click. Zapisało się do niego już 1 209 153 użytkowników (dane z oficjalnej strony - stan z 7 października 2016). Niestety nikt nie pochwalił się jeszcze jakimś wiarygodnym dowodem wypłaty. Przynajmniej ja takiego nie widziałem, a regularnie odwiedzam różne fora o tematyce "Zarabianie przez Internet".

eRmail.pl - opinie

eRmail, to firma zarejestrowana w Czechach:

eRmail Company s.r.o.
Nábřeží SPB 457/30
708 00 Ostrava
REGON: 286 08 461 NIP: CZ286 08 461

Tam na niej się już poznali (wiele negatywnych opinii użytkowników), a teraz strona eRmail próbuje, a właściwie próbowała robić furorę w Polsce. Niestety program dalej jest promowany na wielu stronach PTC, nawet na tych dobrych i szanowanych. W dalszym ciągu zbiera kolejnych naiwnych  lub żyjących złudzeniami, jak kto woli. W dużej części są to pewnie początkujący użytkownicy, których skusiły atrakcyjne stawki.  


STRONA ERMAIL NIE PŁACI STRONA ERMAIL NIE PŁACI


Jeden z wielu negatywnych komentarzy:

"eRmail je opravdu podvod. Jsem tam zaregistrovaný cca rok, ale po dosažení určité částky e-maily přestaly chodit - chodí opravdu minimálě a zpomalují se. eRmail za 5Kč přišel jediný - ten první. Pak už to bylo za 0,5 - 1Kč, jediný dotazník za 20Kč a neustálé nabídky na rozšíření o další mé známé + přechod do vyššího levelu. Klikám jak blbec a nic . . Přes 700,-Kč se nemůžu dostat - eRmaily nechodí.
Chtěl jsem třeba udělat dotaz na eRmail, ale myslíte, že se někde dopídíte kontaktu? Anebo kontaktní formulář? Ha, ha, .. Ta firma je prostě NEKONTAKOVATELNÁ""Otrzymasz do 1 zł za każdy eRmail", "na start dostajesz 20zł" 

Takie hasła kuszą na stronie głównej eRmail. Tymczasem uczciwe firmy tego typu oferują maksymalnie 1- 4 grosze za przeczytany mail. Większe stawki są zwyczajnie nieopłacalne, żaden reklamodawca nie zapłaci więcej za odbiór maili. Niestety takie programy jak eRmail  rzucają negatywny cień na pozostałe, uczciwe strony tego typu. Wielu początkujących użytkowników, po nieudanej przygodzie z eRmail, nie zapisze się już do żadnego innego programu Paid to Click


I jeszcze jakiś pozytywny akcent na koniec:

"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego.
Edward John Phelps"

Zobacz, które programy zarobkowe płacą systematycznie od wielu lat (opisy + aktualne dowody wypłat) <<-- 

Najlepszy obecnie program PTC - płaci systematycznie od 2007 roku <<--

32 komentarze

Reklama