Clikz4Freakz - Od 22 czerwca 2014 strona jest niedostępna

Clikz4Freakz.com - Od 22 czerwca 2014 strona jest niedostępnaNajnowsze uwagi (04-07-2014). Niestety program zarobkowy Clikz4Freakz.com, po ponad 8 miesiącach działalności znikł z sieci. Od 22 czerwca 2014 strona jest niedostępna.

Clikz4Freakz to program reklamowo-zarobkowy typu PTC/Bux (płatne oglądanie reklam, zarabianie przez Internet). Stroną zarządza Ralitsa Vladimirova z Bułgarii. Na oficjalnym forum Clikz4Freakz, w wątku powitalnym Ralitsa przedstawiła się jako absolwentka studiów informatycznych z 5-letnim stażem w dużej firmie, oraz kilkuletnim doświadczeniem w branży Paid to Click. Strona oparta jest na popularnym ostatnio skrypcie PTCEvolution. Wypłaty realizowane są przez system PayPal, Payza, Egopay, PerfectMoney. Członkostwo w programie jest darmowe, legalne i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

 • Właściciel strony: Ralitsa Vladimirova z Bułgarii
 • Data uruchomienia strony: Październik 2013
 • Ilość użytkowników: 58513 (stan z 19 kwietnia 2014).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): Clikz4Freakz to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko (jeśli nie podasz - nie otrzymasz wypłaty).
 • Skrypt strony: PTCEvolution


Zarabianie w Clikz4Freakz

Ilość reklam dziennie:26 +
Wartość: $0,005 -  $0,0003 za klik
Klik poleconego:30%
Limit poleconych:Max. DR: 100  Max. RR: 150
Minimum do wypłaty:3$ pierwsza, 2$ druga wypłata
Metody wypłat:PayPal, Payza, Egopay, PerfectMoney
Czas oczekiwania na wypłatędo 5 dni
Dzienny zarobek:$0.042 + (z płatnych reklam). dodatkowe formy zarobku: ClixGrid, wygrane do 2$, superRewards, Virool, zarobki z poleconych.
 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 1. View ads - to sekcja płatnych klików (podstawowa forma zarobku w programie). Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie żeby zaliczyło należy kliknąć w odwrócony obrazek
 2. Virool - płatne oglądanie filmików
 3. SuperRewards - to sekcje z płatnymi zapisami, zadaniami, itp. Polecam wybierać te z zakładki "Free", czyli bezinwestycyjne.
 4. FreakyGrid to sekcja klików konkursowych. Codziennie otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 2$ .Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku, jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do salda zarobków. 
 Oprócz gotówki, za obejrzaną reklamę dostajemy również punkty. Po uzbieraniu 2000 punktów - równowartość 1 $, możemy zasilić swoje Purchase balance (czyli fundusze na reklamę, wypożyczenie poleconych, wymianę poleconych, itp.).

Wypłata

 • Wypłata odbywają się za pomocą systemu PayPal oraz Payza (Alert Pay), Egopay, PerfectMoney Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu $3 (w zakładce "Account" -  "Withdraw" (3$ pierwsza, 2$ druga wypłata).
 • Czas oczekiwania na wypłatę: do 5 dni

Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy

 • Clikz4Freakz to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. 
 • Program płaci, dowody wypłat można znaleźć w Internecie.
 • Zmniejszające się minimum wypłaty: Pierwsza wypłata od 3$, druga 2$
 • Strona posiada forum: http://www.clikz4freakz.com/forum.php
Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale warto ich zbierać żeby zwiększyć zarobki.


Rejestracja w programie

Żeby zarejestrować się w programie kliknij na link: Rejestracja w Clikz4Freakz.com Clikz4Freakz Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.

Po wejściu na stronę kliknij w napis "Register" lub "Create Free Account". Następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

Formularz rejestracyjny wypełniamy według wzoru przedstawionego na obrazku:

 (kliknij na obrazek aby powiększyć)
Clikz4Freakz.com - zapis
Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko (jeśli nie podasz - nie otrzymasz wypłaty).
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy odebrać maila i kliknąć w link aktywacyjny.

Po rejestracji można już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.  
Regulamin programu NerdBux: http://www.clikz4freakz.com/index.php?view=terms


Zobacz także: 

3 komentarze

Reklama