NerdBux - SCAM - Program nie płaci, zmiana właściciela, skasowane konta

NerdBux - SCAM - Program nie płaci, zmiana właściciela, skasowane konta
Niestety NerdBux skończył jak wiele innych bux'ów,
mimo tego, że firmowany był przez szanowanych ludzi z
TimTech LLC
Najnowsze uwagi (31-03-2014): SCAM - Program nie płaci. Niestety NerdBux skończył jak wiele innych bux'ów, mimo tego, że firmowany był przez szanowanych ludzi z TimTech LLC.

NerdBux to program reklamowo - zarobkowy typu PTC / Bux, czyli zarabianie polega na oglądaniu reklam, na klikaniu w reklamy. Dodatkowo zarabiać można na wykonywaniu prostych zadań, na płatnych zapisach, itp. Strona należy do legalnej, zarejestrowanej w Stanach Zjednoczonych firmy TimTech LLC z siedzibą w stanie Rhode Island (firma z 11-letnim doświadczeniem, specjalizacja: reklama, szkolenia, itp.). Strona NerdBux oficjalnie wystartowała 28 Czerwca 2013 roku. Do programu zapisało się już 131724 użytkowników, firma wypłaciła 118,197.87 dolarów (stan z października 2013). Wypłaty realizowane są przez system PayPal lub Payza, w trybie instant czyli natychmiastowo (po zgromadzeniu minimum 4 $). Członkostwo w programie jest legalne, darmowe, nie zobowiązuję do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

 • Właściciel strony: firma TimTech LLC z siedzibą w stanie Rhode Island (Stany Zjednoczone).
 • Data uruchomienia strony: Czerwiec 2013
 • Ilość użytkowników: 131724 (stan z października 2013)
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): Nerd Bux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Oficjalna strona: www.nerdbux.com
 • Skrypt strony: PTCEvolution


Zarabianie w Nerdbux

Ilość reklam dziennie:20 +/-  (nawet do 80 reklam)
Wartość:$0.001, $0.0025, $0.005,
Klik poleconego:50% wartości reklamy
Limit poleconychBez ograniczeń
Minimum do wypłaty:4 $
Metody wypłat:PayPal / Payza
Czas oczekiwania na wypłatę:Instant (natychmiastowo)
Dzienny zarobek:0,02 do 0.08 +/- dolara (za oglądanie reklam). Do tego dochodzi zarobek z poleconych, zarobek z płatnych zadań, wygrane w Nerd Grid, itp).
  • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
  1. View ads - to sekcja płatnych klików. Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy $0.001, $0.0025, $0.005). Następnie żeby zaliczyło należy kliknąć w odwrócony obrazek 
  2. Micro jobs,  Offer Wall - to sekcje z płatnymi zapisami, zadaniami, itp. Polecam głownie te z zakładki "Free", czyli bezinwestycyjne. 
  3. Nerd Grid to sekcja klików konkursowych. Codziennie w sekcji AdGrid otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 2$ .Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku, jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do salda zarobków.

  Wypłata

  • Wypłata odbywają się za pomocą systemu PayPal. oraz Payza (Alert Pay) Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu $4 (w zakładce "Cash Out" (zielona zakładka po prawej stronie)
  • Czas oczekiwania na wypłatę: Płatności realizowane są w trybie "Instant", czyli błyskawicznie.


  Ocena programu i inne uwagi  PlusyMinusy
  • Program należy do legalnej, zarejestrowanej firmy TimTech LLC
  • NerdBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. 
  • Program płaci, dowody wypłat można znaleźć w Internecie.
  • Brak limitu poleconych
  • Strona posiada forum: http://www.nerdbux.com/forum.php
  Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale warto ich zbierać żeby zwiększyć zarobki.


  Rejestracja w programie


  Żeby zarejestrować się w programie kliknij na link : Rejestracja w programie. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.
  Po wejściu na stronę kliknij w napis "Join Now Free" i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

   

  Formularz rejestracyjny wypełniamy według wzoru przedstawionego na obrazku:

  (kliknij na obrazki aby je powiększyć)
  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy odebrać maila i kliknąć w link aktywacyjny.

  Po rejestracji można już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania. 

  Logowanie w NerdBux
  (kliknij na obrazki aby je powiększyć)

  Regulamin programu NerdBux:  http://www.nerdbux.com/index.php?view=terms

   Najnowsze uwagi (31-03-2014): SCAM - Program nie płaci. Niestety NerdBux skończył jak wiele innych bux'ów, mimo tego, że firmowany był przez szanowanych ludzi z TimTech LLC.


  ClixSense - Najbardziej zachwalany program PTC <<--

  Zobacz które programy płacą systematycznie od wielu lat ?

  12 komentarze

  Reklama