Wad.Ojooo — Czy ten program płaci? — opis, uwagi, opinie 2017

Wad.Ojooo — Czy ten program płaci? — opis, uwagi, opinie 2016
Wad.Ojooo —  w 2016 roku otrzymałem 15 wypłat nawet szybko, ale czy każdy otrzymał swoje zarobione pieniądze? 


Wad.Ojooo — Czy ten program płaci?

Aktualny status programu (2017-11-01): Osobiście otrzymałem wszystkie zlecone wypłaty (najnowsza z 2017-11-01, dowód wypłaty jest pod opisem). Jednak nie zmienia to faktu, że wielu użytkowników nie otrzymało swoich pieniędzy. Niestety Wad.Ojooo od dłuższego ma kłopoty z płynnością finansową, płaci z opóźnieniem oraz wypłaca losowo (jednym wypłaca, innym nie). Dział na blogu: na moim blogu program w dalszym ciągu pozostanie oznaczony zakładką "Problematyczne — Nie polecam — SCAM".


Co to jest Wad.ojooo?

Wad.Ojooo to program reklamowo-zarobkowy typu PTC / Bux (zarabianie przez Internet, klikanie reklam, oglądanie reklam). Należy do zarejestrowanej w Niemczech firmy Ojooo Media GmbH. Żeby wypłacić pieniądze, należy uzbierać 2 $ w przypadku pierwszej wypłaty i 6 $ dla każdej następnej. Wypłaty na konta PayPal, Payza oraz Okpay.

PTC Wad.Ojooo — to tylko część działalności firmy. Ojooo Media GmbH oferuje również skrzynki mailowe, kreator stron www, domeny, program reklamowy dla webmasterów oraz kilka innych usług. Członkostwo w Wad.Ojooo jest bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

 • Właściciel strony: Strona należy do zarejestrowanej w Niemczech firmy Ojooo Media GmbH, Großer Burstah 3120457 Hamburg Deutschland.
 • Data uruchomienia strony: 2013
 • Ilość użytkowników: 17,665,919 (stan z 27 maja 2017); 20,154,435 (stan z 28 listopada 2017).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): Ojooo wad to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Strona przetłumaczona jest na 10 języków: angielski, polski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, turecki, holenderski, chiński, portugalski.


Zarabianie w Ojooo.com/wad

 • Klikanie w płatne linki i banery: Dla konta Standard Kliki o wartości: 0,01 $, 0,005 $, 0,001 $ Dla konta Premium x 2. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Płatne wejścia".
 • Zarobki z poleconych: klik poleconego: 0,005 $, 0,003 $, 0,0005 $
 • Reklam dziennie: 20 +/-

Wypłata

 • Wypłaty odbywają się za pomocą systemu PayPal. Payza, Okpay.
 • Pierwsza wypłata jest możliwa po zgromadzeniu na koncie $ 2, następne wypłaty po zgromadzeniu $ 6 na koncie. Dla kont "ulepszonych" próg wypłaty wynosi zawsze $ 2.
 • Czas oczekiwania na wypłatę:

Ocena programu i inne uwagi

Ojooo — plusyPlusy:
 • Program należy do zarejestrowanej firmy Ojooo Media GmbH, Großer Burstah 3120457 Hamburg Deutschland
 • Wad.Ojooo to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Niewysokie minimum do wypłaty (2 $ na konto PayPal).
 • W Internecie można znaleźć dowody wypłat z tego programu.

Ojooo — minusyMinusy:
 • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko, należy zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto ich zbierać, żeby zwiększyć zarobki.
 • Niestety Wad.Ojooo od dłuższego czasu ma kłopoty z płynnością finansową, wypłaca losowo (jednym wypłaca, innym nie). Na większości forów poruszających tematykę zarabiania Online uznany jest za SCAM — czyli program, który już nie płaci.
 • Strona nie podaje w swoim regulaminie lub FAQ, jaki jest maksymalny czas oczekiwania na wypłatę, przynajmniej ja takiej informacji nie widzę.

Rejestracja w programie Ojooo WAD

Żeby zarejestrować się w programie, kliknij link poniżej. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu: Rejestracja w Wad.Ojooo.com

Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Zarabiaj oglądając reklamy"

Najnowsze uwagi (2017-11-01) Czy program płaci? Czy strona jest oszustwem? Co nowego w programie?

Osobiście otrzymałem wszystkie zlecone wypłaty, jednak nie zmienia to faktu, że wielu użytkowników nie otrzymało swoich wypłat. Dlatego na moim blogu program w dalszym ciągu pozostanie oznaczony zakładką SCAM. 


Ojooo — Niektóre dowody płatności


kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
Ojooo — dowód wypłaty 2017

$ 18,78 USD na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2017-11-01
Data wpłynięcia na konto: 2017-11-01
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień
Ojooo — dowód wypłaty 2017
$ 10,73 USD na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2017-04-29
Data wpłynięcia na konto: 2017-05-04
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni
Ojooo — dowód wypłaty $ 10,73 USD na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2016-11-29
Data wpłynięcia na konto: 2016-12-21
Czas oczekiwania na wypłatę: 22 dni


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona Wad.Ojooo
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-11-28
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Które programy płacą systematycznie od wielu lat ?

ClixSense — Najbardziej zachwalany program PTC <<--

67 komentarze

Reklama