Incentria.com - strona zakończyła działalność

Incentria.com - strona zakończyła działalność
Incentria i Clicksia - koniec działalności po 7 latach
istnienia
Najnowsze uwagi (28-05-2014): Po 6 latach istnienia i systematycznego płacenia, strona incentria.com (data powstania 2008 rok) oraz siostrzana strona: clicksia.com (data powstania 2007 rok) zakończyły swoją działalność. Właściciel stron William Jackson (NorthOwl) tłumaczy decyzję zamknięcia stron kiepskim stanem zdrowia oraz słabymi przychodami. Oficjalny news, opublikowany 28 maja 2014, na forum emoneyspace.com <<--

Incentria (incentria.com) to program typu PTC, czyli zarabianie w nim polega na oglądaniu reklam (klikaniu w reklamy). Strona wypłaca bezproblemowo od 2008 i cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click. Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy kto zna język angielski może dołączyć i zarabiać.

 • Właściciel strony: William Jackson (NorthOwl), jest również właścicielem programu Cliksia (cliksia.com)
 • Data uruchomienia strony: 2008 rok
 • Ilość użytkowników: 573,590 (stan z 19 maja 2014)
 • Akceptacja: Incentria jest programem międzynarodowym, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach czy Polsce, każdy może dołączyć i zarabiać. 


Zarabiasz za:

 • Klikanie w sekcji płatnych linków i banerów: $0.001 - $0.005 za klik (czyli 0,1 do 0,5 centa za klik w reklamę).
 • Ilość reklam dziennie: od 7 wzwyż (płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w sekcji "View Ads").
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: otrzymujesz 10% z zarobków poleconych (linki i banery do polecania programu znajdują się w sekcji "Promote").

Wypłata:

 • Wypłatę można zażądać na konta PayPal lub Payza, po zgromadzeniu minimum 1$
 • Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni


Ocena programu i inne uwagi:

  Plusy:
 • Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 • Incentria wypłaca bezproblemowo od 2008 i cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click.
 • Wypłacalność - strona płaci - dowody wypłat można znaleźć w całej sieci.
 • Niskie minimum do wypłaty ( 1$).
 • Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych - to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe ale zwiększa nasze zarobki w programie. 
Minusy:
 • Jak w każdym programie typu Paid to Click, żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać poleconych. Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale zwiększa zarobki w programie i skraca czas osiągnięcia niezbędnego minimum, potrzebnego do wypłaty. 
 •  Niewiele reklam, obecnie około 10-15 dziennie, więc jest to program dla cierpliwych, lub dla osób, które potrafią pozyskać wielu poleconych.


Rejestracja i inne informacje:

 • Rejestracja w programie nie powinna przysparzać problemów. Wystarczy kliknąć na poniższy baner lub napis. Po wejściu na stronę programu klikamy napis REGISTER - na górze ekranu, obok napisu Login i wypełniamy krótki formularz rejestracyjny (podajemy prawidłowy adres mailowy - ponieważ na niego otrzymamy link aktywacyjny).
Formularz rejestracyjny wypełniamy według wzoru przedstawionego na obrazkach:
(kliknij na obrazki aby je powiększyć)
Incentria - Formularz rejestracyjnyIncentria - Formularz rejestracyjny

Po rejestracji, możemy już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie (Login - Username - nick, Password - hasło), w sekcji "View Ads". Po kliknięciu w reklamę musimy odczekać około 10 do 30 sekund (zależnie od wartości reklamy), po czym pojawią się obrazki - należy kliknąć w odwrócony obrazek aby kwota doliczona została do naszego konta.


Najnowsze uwagi (28-05-2014)

Po 6 latach istnienia i systematycznego płacenia, strona incentria.com (data powstania 2008 rok) oraz siostrzana strona: clicksia.com (data powstania 2007 rok) zakończyły swoją działalność. Właściciel stron William Jackson (NorthOwl) tłumaczy decyzję zamknięcia stron kiepskim stanem zdrowia oraz słabymi przychodami.


Incentria - dowód wypłaty

(kliknij na obrazki aby je powiększyć)
  Incentria - dowód wypłaty

  $1.56 USD
  - na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 09-05-2014
  Data wpłynięcia na konto: 16-05-2014
  Czas oczekiwania na wypłatę : 7 dni0 komentarze

Reklama