mBank — najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis

mBank - najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis
Prowizje w programie partnerskim mBanku są bardzo atrakcyjne. Kliknij obrazek i przeczytaj więcej.

Aktualny status programu (2017-03-10): PŁACI, dział na blogu: DOBRE (Srebrna lista).


Co to jest program partnerski mBanku?

Jest to program zarobkowy dostępny na stronie mBank.net.pl.  Przystępując do niego, będziesz mógł zarabiać na promowaniu, sprzedawaniu produktów finansowych mBanku (mBank to znany, ceniony i nagradzany licznymi nagrodami bank internetowy; najbardziej Innowacyjny Bank 2013 roku — trzecia edycja konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, tytuł Bank Innovation Awards 2014 w USA i wiele innych wyróżnień).Przydatne informacje:

 • Czy udział w programie jest bezpłatny?  Tak, udział w programie partnerskim mBanku jest bezpłatny. 
 • Kto może dołączyć? Partnerem może zostać praktycznie każdy: zwykły użytkownik (osoba fizyczna) lub firma.
 • Kto jest organizatorem programu? Organizatorem Programu Partnerskiego jest firma IPA Spółka z o.o., z siedzibą w Łodzi, przy ul. Zachodnia 70, która prowadzi program na zlecenie mBanku. 


Na czym polega zarabianie w programie partnerskim mBanku?

Zarabiasz za:

 • W Programie Partnerskim mBanku zarabia się na promowaniu, na sprzedaży oferty mBanku — za pośrednictwem serwisów www, sklepów oraz wyszukiwarek internetowych. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne: banery i linki referencyjne do promowania, polecania produktów mBanku.


Zobacz ciekawy filmik o programie partnerskim mBanku:

[youtube src="7GwMfDQD_ag?"][/youtube]


Jaka jest wysokość prowizji? Ile można zarobić?

Prowizję są bardzo atrakcyjne. Poniżej wysokość prowizji od pozyskanego nowego, bezpośredniego klienta (dane z marca 2017):

 • eKonto/eMax/mKonto (podpisanie umowy): Otrzymasz 56 zł, za podpisanie umowy przez klienta, który otworzy konto w mBanku, poprzez Twój link lub baner referencyjny.
 • eKonto/eMax/mKonto (aktywny rachunek):  Otrzymasz 65 zł, za podpisanie umowy przez klienta i wykonanie 5 dowolnych transakcji w ciągu 3 pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku. Wszystkie transakcje muszą być wykonane w jednym miesiącu. 
 • mBiznes konto: Otrzymasz 135 zł za podpisaną umowę. Umowa musi być podpisana przez klienta do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono wniosek.
 • Tabela prowizji: http://www.mbank.net.pl/program-partnerski/tabela-prowizji.html


Jak można wypłacić pieniądze?

 • "Wszystkie zgromadzone środki finansowe sumowane są na koncie do ostatniego dnia każdego miesiąca i rozliczane do 20 dnia roboczego następnego miesiąca, gdy Partner/Sklep zgromadzi na koncie co najmniej 50 zł brutto. W przypadku zgromadzenia mniejszej kwoty zostaje ona przeniesiona na następny miesiąc rozliczeniowy. Partner/Sklep ma możliwość zdefiniowana rozliczenia przy wyższej kwocie niż 50 zł, co Partner/Sklep definiuję samodzielnie w Koncie. Rozliczenie jest zbiorem wszystkich zdobytych prowizji transakcji potwierdzonych w danym okresie rozliczeniowym i prezentowane jest Partnerowi w formie elektronicznej za pośrednictwem Konta. Rozliczenie jest jedyną podstawą do wypłaty wynagrodzenia."
 • "Naliczanie prowizji za transakcje o statusie potwierdzone (czyli takie, które spełniły wszystkie warunki) następuje raz w miesiącu. Wypłata środków (w przypadku osób fizycznych) dla wygenerowanych rozliczeń jest dokonywana 10 dnia każdego miesiąca".


Ocena programu i inne uwagi:

Plusy Minusy
 • Darmowe konto: Przystąpienie i uczestnictwo w programie jest bezpłatne. 
 • Znana firma: Program partnerski należy do renomowanego banku, cieszącego się zaufaniem użytkowników. 
 • Wypłacalność: Program płaci, w sieci można znaleźć dowody wypłat. 
 • Niskie minimum potrzebne do wypłaty (50 zł) 
 • Atrakcyjne prowizje 
 • Oprócz prowizji od sprzedanych produktów, mBank płaci również prowizję od sprzedaży uzyskanej przez partnerów (których pozyskałeś). 
 • Duży wybór materiałów promocyjnych: banery rotacyjne (różne wielkości), boksy reklamowe, logotypy, linki.
 • mBank jest bardzo popularnym bankiem internetowym — to oczywiście jego zaleta, wszyscy znają renomę i solidność tego banku. Większość osób już tam posiada konto bankowe, dlatego wcale nie tak łatwo pozyskać nowego klienta.
 


Jak zarejestrować się w programie partnerskim mBanku?

Przystąpienie i uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Partnerem może zostać praktycznie każdy: osoba fizyczna oraz spółka prawa handlowego (firma). Żeby zostać partnerem mBanku, kliknij link: Rejestracja w programie partnerskim mBanku (mBank.net.pl) <<-- 

 • Wypełnij formularz rejestracyjny; 
 • Poczekaj na akceptację swojej witryny internetowej; 
 • Podpisz i odeślij umowę programu oraz niezbędne dokumenty (wszystkiego dowiesz się podczas rejestracji); 
 • Umieść w swoim serwisie materiały reklamowe (polega to na wklejeniu kodu banerów lub linków na stronie internetowej, blogu, forum itp. — dostępne już po rejestracji w programie).

Najnowsze uwagi (2017-03-10) Czy program płaci?
Na chwilę obecną (2017-03-10) program partnerski mBanku jest jak najbardziej wypłacalny, poniżej zamieściłem niektóre własne dowody wypłat. Wysokość moich wypłat może nie jest imponująca, ale na stronach internetowych z dużym ruchem, dopasowanych tematycznie do tego programu partnerskiego da się zarobić z pewnością znacznie więcej. W Internecie można znaleźć w większości pozytywne opinie o tym programie partnerskim. Sam program od początku do końca wykonany jest jak najbardziej profesjonalnie (szczegółowy regulamin, materiały promocyjne, umowa z bankiem, którą należy wysłać pocztą. Tutaj nie ma nic na "łapu-capu", wszystko zapięte jest na ostatni guzik).


mBank — dowód wypłaty z programu partnerskiego

Kliknij obrazki, aby je powiększyć:Informacje o wypłatach:
mBank — dowód wypłaty 2017, program partnerski.44,45 zł (56 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2017-03-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
mBank — dowód wypłaty 2015, program partnerski109,70 zł (147 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2015-08-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
mBank — dowód wypłaty z 12-01-2015, program partnerski56,56 zł (75 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2015-06-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.blogspot.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona ClixSense
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-03-29
Zakaz kopiowania treści bloga.

29 komentarze

Reklama