Ekasa - GPTR - minimum do wypłaty tylko 5 zł, opis, opinie

Ekasa - GPTR
Ekasa - niestety wypłaty NIE są obecnie realizowane
zgodnie z terminem deklarowanym w regulaminie
 tego programu

Najnowsze uwagi (21-09-2015): Program w dalszym ciągu płaci, poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty z programu Ekasa. Niestety wypłaty NIE są obecnie realizowane zgodnie z terminem deklarowanym w regulaminie tego programu. Według regulaminu Ekasa: "czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni". Natomiast na ostatnią zleconą wypłatę czekałem 34 dni.


Co to jest Ekasa?

eKasa to program do zarabiania typu GPTR (zarabianie przez internet). Użytkownikom szukającym dodatkowego zarobku w internecie płaci za czytanie płatnych e-maili reklamowych oraz klikanie w banery reklamowe (dostępne po rejestracji na stronie programu). Reklamodawcom oferuje tanią reklamę mailingową, unikalne wejścia na stronę oraz wyświetlenia banerów reklamowych. Uczestnictwo w eKasa jest legalne, darmowe i w każdej chwili można z niego zrezygnować.


 • Data startu programu: 23 grudzień 2004 rok 
 • Właściciel strony: Arial-Media (od kwietnia 2014), wcześniej serwis należał do firmy Adnox.pl (admin Pampers). 
 • Liczba użytkowników: 25,949 (stan z września 2015). 
 • Akceptacja użytkowników: Aby móc uczestniczyć w tym programie musisz mieć ukończone 18 lat. Gdy nie masz skończonych 18 lat, wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów. Pogram jest otwarty dla uczestników z wszystkich krajów, gdzie tego typu działalność nie jest prawnie zakazana. 
 • Skrypt strony: CC/Cash Crusader 


Zarabiasz za:

 • Czytanie maili reklamowych: od 0.5gr do 5gr za mail (najwięcej maili o wartości 1gr i 2 gr) 
 • Klikanie w sekcji płatnych linków: 0,25gr - 1gr za klik (najwięcej o wartości 0,25gr i 0,5 gr) 
 • Klikanie w sekcji klików konkursowych: 0.1gr 
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: 3 poziomowy program partnerski - 12%, 9%, 4% zarobków Twoich poleconych. 
 • Za wykonywanie płatnych zadań. 
 • Bonus za zapis: 10 gr 


Wypłata:

 • Minimum potrzebne do wypłaty: Minimum dla zwykłych użytkowników ustalone jest na 5 zł lub 10 zł w przypadku doładowania telefonu niektórych sieci telefonii komórkowej. 
 • Procesory płatności: Zgromadzone zarobki możesz wypłacić na konto w dowolnym banku polskim, na konto PayPal (zweryfikowane) lub poprzez doładowanie telefonu pre-paid. 
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty realizowane są raz w tygodniu, czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni, z wyjątkami w przypadku absencji administratora, (np.urlop) o których uczestnicy będą odpowiednio wcześniej informowani. 

Ocena programu i inne uwagi:

Plusy:
 • Zarejestrowana firma Arial-Media. 
 • Strona nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych - to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. Zbieranie " Poleconych " nie jest obowiązkowe ale przyspiesza osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty. 
 • Niskie minimum potrzebne do wypłaty (5 zł). 

Minusy:
 • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki w programie. 
 • Niestety na chwile obecną wypłaty nie są realizowane zgodnie z terminem zdeklarowanym w regulaminie (powyżej 7 dni deklarowanych w regulaminie). 
 • Kontakt z adminem nie należy do najszybszych. 


Rejestracja w programie zarobkowym eKasa:

Kliknij na link poniżej. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "zapisz się" (w górnej części strony) i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Rejestracja w eKasa.org <<--


Czy program Ekasa płaci? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (21-09-2015):

Program w dalszym ciągu płaci, poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty z programu Ekasa. Niestety wypłaty NIE są obecnie realizowane zgodnie z terminem deklarowanym w regulaminie tego programu. Według regulaminu Ekasa: "czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni". Natomiast na ostatnią zleconą wypłatę czekałem 34 dni. Osobiście nie miałbym nic do takiego terminu realizacji wypłat, gdyby było to uwzględnione w regulaminie. Admin albo powinien zmienić fragment regulaminu dotyczący terminu wypłat albo trzymać się tych 7 dni podanych w regulaminie. Są tez kłopoty z suportem - admin na maile odpowiada z opóźnieniem. Wygląda na to, że obecny admin eKasa jest bardzo zapracowany i nie ogarnia programu czasowo, nie wyrabia się z czasem potrzebnym do obsługi programu i jego użytkowników. Niestety odbija się to na reputacji tego programu.


Niektóre dowody wypłat:

kliknij w obrazki aby powiększyćInformacje o wypłatach
Ekasa - dowód wypłaty
10.61 zł - na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 18-08-2015
Data wpłynięcia na konto: 21-09-2015
Czas oczekiwania: 34 dni
Ekasa - dowód wypłaty
10,57 zł - na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 26-12-2014
Data wpłynięcia na konto: 06-01-2015
Czas oczekiwania na wypłatę: 11 dni
Ekasa - dowód wypłaty
11,15 zł - na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 06-06-2014
Data wpłynięcia na konto: 17-06-2014
Czas oczekiwania na wypłatę: 11 dni

6 komentarze

Reklama