No-Minimum — płatne maile

Co to jest No-Minimum?

Aktualny status programu (2012-04-20): PŁACI, dział na blogu: Archiwalne.

No-minimum (no-minimum.com) należy do grupy MultiMoneyGroup, w skład której wchodzą tak popularne i uznane programy GPTR jak na przykład DonkeyMaiłs. Chociaż nazwa strony mówi o braku minimum, to jednak w przypadku wypłaty na konto PayPal, Payza — z których to najczęściej korzystają polscy użytkownicy — minimum wynosi 1 $. Program istnieje i systematycznie wypłaca już od wielu lat. Członkostwo w No-minimum jest darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. Program nie wymaga danych osobowych — szanuje Twoją prywatność.

No-Minimum — płatne maile.
Stawki, obsługa programu są podobne jak w DonkeyMail — czyli popularnym "Osiołku" (oba programy należą do tej samej, holenderskiej firmy — MultiMoneyGroup).

 • Właściciel strony: Sebas Broekhof, MultiMoneyGroup (Нolandia).
 • Data powstania programu: Kwiecień 2004 r. (w grudniu 2005 r. zmienił się właściciel).
 • Użytkowników: 234,215 użytkowników (stan z lipca 2014 roku); 262,296 użytkowników (stan z czerwca 2017 roku).
 • Skrypt strony: CC/Cash Crusader.
 • Akceptacja użytkowników: Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, ale uwaga: Właściciel programu nie toleruje żadnych prób oszustwa, stosowania botów klikających za Ciebie, klikania w CHEAT LINKI czy podawania fałszywych danych przy rejestracji. Pamiętaj o tym, żeby nie stracić konta.


Zarabiasz za:

 • Czytanie maili reklamowych: 0,01 - 1 centa /za mail. 
 • Klikanie w sekcji płatnych linków i banerów: 0,01 - 1 centa /za klik.
 • Klikanie w sekcji klików konkursowych: kliki o wartości 1-5 punktów.
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: 6 poziomów poleconych: 10%, 5%, 3%, 2%, 1%, 1%.
 • Promowanie strony w sekcji PTP: $ 0,50 za 1000 "kredytek".

Wypłata:

 • Chociaż nazwa strony mówi o braku minimum, to jednak w przypadku wypłaty na konto PayPal, Payza, z których to najczęściej korzystają polscy użytkownicy — minimum wynosi 1 $.
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: do 30 dni.


Ocena programu i inne uwagi:

Najważniejsze atuty:
 • Program akceptuje użytkowników z każdego kraju — każdy może dołączyć i zarabiać. 
 • Wypłacalność: Strona płaci systematycznie już od wielu lat — mnóstwo dowodów wypłat można znaleźć w sieci. 
 • W sieci znajdziemy więcej opinii pozytywnych niż negatywnych. 
 • Strona akceptuje uczestników ze wszystkich krajów — każdy może dołączyć i zarabiać. 
 • Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale znacznie przyspiesza uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty. 
 • Ważnym plusem jest również niskie minimum do wypłaty, które wynosi tylko 1 $ 
Minusy:
 • Niskie stawki za klik w reklamę, powolne zarabianie, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie wolno.
 • CHEAT LINKI — Przy klikaniu trzeba uważać, aby nie klikać w CHEAT LINK, czyli w linki ujemne (zwykle jeden taki ujemny link znajduje się sekcji płatnych klików). Kilkakrotne kliknięcie takiego linku może zakończyć się zawieszeniem konta.


Rejestracja:

Rejestracja w No-Minimum.com <<-- Po wejściu na stronę programu kliknij "Sign Up!" (w górnej części strony). Po kliknięciu "Sign Up" — wpisz swój adres mailowy (przyjdzie na niego link aktywacyjny).Najnowsze uwagi: (20-04-2012)

Stawki, obsługa programu są podobne jak w DonkeyMail.com — czyli popularnym "Osiołku" (oba programy należą do tej samej, holenderskiej firmy — MultiMoneyGroup). Stawki są niskie, ale program na pewno płaci (niżej przedstawiłem dowód wypłaty). Dziennie otrzymasz około 3 (czasami więcej) płatnych maili oraz kilkanaście do kilkudziesięciu linków i banerów — w sekcji płatnych klików "Paid to Click" (po zalogowaniu się na stronie programu). Ponieważ maili nie przychodzi zbyt wiele, więc głównym źródłem Twojego zarobku będzie właśnie sekcja "Paid to Click" z płatnymi klikami, oczywiście również pozyskiwanie poleconych i inne metody dostępne na stronie programu. Przy klikaniu uważaj, aby nie klikać w CHEAT LINK (Zwykle jeden taki ujemny link znajduje się sekcji płatnych klików). Kilkakrotne kliknięcie takiego linku może zakończyć się zawieszeniem konta.

Właściciel programu nie toleruje żadnych prób oszustwa, stosowania botów klikających za nas, klikania w CHEAT LINKI czy podawania fałszywych danych przy rejestracji. Pamiętaj o tym, żeby nie stracić konta.


Dowód wypłaty:

(kliknij obrazek, aby powiększyć)
No-Minimum — dowód wypłaty
$ 1,14 USD na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2012-04-07
Data wpłynięcia na konto: 2012-04-20
Czas oczekiwania na wypłatę: 13 dniAutor wpisu: Owl, blog www.m-zarabianie.com,
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona No-Minimum.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-06-10
Kopiowanie treści bloga zabronione.


Zobacz także najlepsze programy zarobkowe (zarabianie bez inwestycji) ⇠

0 komentarze

Reklama