20dollars2surf - SCAM - strona od dawna już nie płaci, opinie, uwagi

20dollars2surf.com - SCAM - od dawna już nie płaci
Niestety strona 20dollars2surf.com od dawna już nie płaci
- SCAM

Najnowsze uwagi (23-11-2012): Program nie płaci - SCAM


20$2Surf to francuski surfbar, czyli program który oferuje zarabianie podczas korzystania z internetu (podczas normalnego użytkowania komputera). Obecnie to jedna z najlepszych ofert wśród programów zarobkowych tego typu. Program posiada już prawie 50 tysięcy użytkowników i wpłaconych 1 259 957 dolarów na konta PayPal i AlertPay. Zarabianie w tym programie nie wymaga większego nakładu pracy. Cała praca polega na wyświetlaniu niewielkiego banera reklamowego, w dowolnej części ekranu monitora. Za wyświetlanie banera otrzymujesz punkty, które każdego miesiąca wymieniane są na gotówkę. Jest to program zagraniczny więc wypłata dokonywana na konta PayPal lub AlertPay. Oprócz zarabiania na wyświetlaniu banera na ekranie, dodatkowo możesz zarabiać na systemie poleconych. Polecasz program swoim znajomym (za każdego nowego uczestnika programu, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego otrzymujesz dodatkowe punkty). Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale przy dużej ich liczbie możesz bardzo mocno powiększyć swoje zarobki. Na stronie programu dostępne są darmowe gry i konkursy (na przykład bingo, loteria - codziennie otrzymujesz jeden darmowy los), dzięki którym możesz powiększać swoją pule punktów czy gotówki. Członkostwo w 20dollars2surf.com jest darmowe i w każdej chwili można z niego zrezygnować.
  • Właściciel strony: Claas Jim 
  • Data powstania programu: 2009 rok 

Zarabiasz za:

  • Wyświetlanie banera na ekranie swojego komputera: Punkty naliczane są automatycznie za samo wyświetlanie banera. Obecnie stawka za 1000 zgromadzonych punktów wynosi około 10-14 centów, jest zależna od obrotów firmy w danym miesiącu. 
  • Klikanie w sekcji banerów reklamowych: 10 punktów za 30 s. spędzonych na oglądaniu reklamy. (dostępne w sekcji "Bonus za Kliki") 
  • Za polecanie programu nowym użytkownikom: 10 poziomów poleconych - 10% od każdego pozyskanego użytkownika. Każdy użytkownik który zarejestruje się z Twojego linku polecającego, zostanie Twoim poleconym. Link polecający można znaleźć na stronce programu, po zalogowaniu się, w dziale : "Poleceni - Link i banery". 
  • Możesz wygrać punkty bonusowe (od 1 do 1000 punktów lub) za klikniecie na swój baner na ekranie - w momencie gdy pojawi się na nim żółty napis "Surfer Bonus". 
  • Punkty możesz wygrać również grając w darmowe gry Bingo i Koło fortuny - dostępne po zalogowaniu na stronce programu. 


Wyplata:

Kliknij w obrazek aby go powiększyć:
20dollars2surf - dowód wypłaty
Pieniądze otrzymasz po osiągnięciu progu 20$,
 na konto PayPal lub AlertPay, a z tych kont 
bezproblemowo możesz wypłacić na swoje 
konto bankowe. Obecnie stawka za 1000 
punktów wynosi około 10 - 14 centów, 
jest zależna od obrotów firmy w danym miesiącu.


20$2Surf - Rejestracja

Rejestracja w programie 20$2Surf jest bardzo prosta i całkowicie darmowa.
1. Kliknij na poniższy baner:
Po kliknięciu na baner otworzy się stronka z poniższą ramką:
20dollars2surf - rejestracja

2. W okienko wpisz swój adres e-mail i kliknij: "Dołącz".
Na wpisany w okienko adres e-mail otrzymasz maila z hasłem do konta. Po kliknięciu na przycisk "Dołącz" zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie możesz ściągnąć plik do instalacji Surfbara. Kliknij w link "Zainstaluj 20Dollars2Surf(1,45 Mo)"i ściągnij plik na swój komputer. Po ściągnięciu pliku kliknij na niego i zainstaluj Surfbar. Podczas instalacji wybierz polską wersję językową i wypełnij formularz instalacyjny (wpisz tam hasło, które otrzymałeś mailem). Zainstalowany baner pojawi się na dole ekranu, ale możesz go ustawić w dowolnej jego części. To właściwie wszystko. Aby baner naliczał punktu musi być cały czas uruchomiony.


Najnowsze uwagi (23-11-2012): 

Niestety program zarobkowy 20$2Surf od dłuższego czasu już nie płaci.


Zobacz, które programy zarobkowe płacą systematycznie od wielu lat <<--

0 komentarze

Reklama